O NÁS
NOVOTNÝ elektronik

Společnost jsme založili v roce 1991 v Praze, jako servis spotřební elektroniky. V následujících letech se naše společnost postupně rozrostla se o provozovny v Praze 8 Libni, Praze 6 Řepích, Praze 4 Chodov a Háje, ve Vlašimi a v průmyslové zóně dálnice D1. K základní servisní činnosti přibyla v průběhu 90. let též činnost externího servisu v bytech zákazníků. Firma postupně získala řadu autorizací servisu pro výrobce a obchodní řetězce.

                             Po roce 2000 naše společnost provedla investice do IT infrastruktury, které jí následně umožnily servis tehdy nejmodernějších výrobků jako Plazmových TV a později LCD TV a dále také lepší komunikaci se zákazníky. Společnost se v roce 2012 přestěhovala z pobočky v Libuši do nové vlastní provozovny ve Všechromech v Komerční zóně D1 Exit 15, s odpovídajícím zázemím, které vyhovuje požadavkům na servis dle evropských standardů. Od roku 2006 poskytujeme servisní služby pro zahraniční partnery, výrobce a obchodní řetězce.

V roce 2016 jsme zahájili s partnerskou firmou HM-PV z bavorského Grafenkirchenu spolupráci v instalaci domácích fotovoltaických elektráren. Převzali jsme kompletní know-how za patnáct let existence tohoto segmentu podnikání. Technické zázemí je pro nás k dispozici v mateřské firmě v Německu. Recipročně jsme firmě HM PV umožnili rozšíření na sousední trh.

Od roku 2019 jsme partnerem firmy Sonnen GmbH pro Českou republiku.